فیلم های منتشر شده

دانلود فیلم Vidar the Vampire 2017

موضوع : ترسناک , فانتزی , کمدی بازديد : 9 views بار 10 نوامبر 2018

دانلود فیلم Vidar the Vampire 2017

دانلود فیلم Vidar the Vampire 2017 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – دانلود فیلم ترسناک – کیفیت بالا ۷۲۰

فیلمستان مرجع دانلود فیلم جدید و خارجی

دانلود فیلم Vidar the Vampire 2017 دانلود فیلم Vidar the Vampire 2017

منتشرکننده : فیلمستان

نام فیلم: Vidar the Vampire
سبک فیلم: ترسناک ، فانتزی ، کمدی
کارگردان فیلم:  Fredrik Waldeland
بازیگران این فیلم:  Brigt Skrettingland, Kim Sønderholm, Thomas Aske Berg
کشور سازنده فیلم کشور: نروژ
سال انتشار: ۲۰۱۷
امتیاز: ۶ از ۱۰
مدت زمان: ۸۳ دقیقه

دانلود فیلم بزرگسال
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
داستان فیلم: یک کشاورز مسیحی که به دنبال هدف بالاتر برای زندگی است، مرتکب گناه میشود و به عنوان شاهزاده تاریکی در شهر استاوانگر، نروژ، از خواب بیدار می شود…

نقد فیلم

با عجله از جنبش #MeToo در سراسر جهان، فکر می کنم که فیلم سازان و توزیع کنندگان به طور یکسان با انتخاب های خود و نحوه نمایش آنها از زنان بیشتر مراقب باشند. اما بگذارید با آن مواجه شویم، این صنعت هنوز هم توسط مردان با عظیم و امتیاز بزرگ اداره می شود.

من معمولا کسی نیست که متهم شود. پس از تماشای پورنو شکنجه در خوابگاه، به جنایت خیانتکارانه علیه بشریت در پانزدهم انسان، من برخی از چیزهای تند و زننده را دیده ام. وقتی که استفاده از تجاوز جنسی و تجاوز به جنسیت می آید، فیلمسازان مسئولیت اخلاقی و اخلاقی دارند تا اطمینان حاصل شود که با مراقبت و ضرورت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

Vidar The Vampire یک کمدی تیره “کمدی” از نروژ است، اما هیچ چیز در مورد آن خنده دار نیست. در عوض، چه چیزی می تواند یک پیچ و تاب هوشمندانه از یک فیلم خون آشام باشد، در عوض، در یک زن متخلف، غم انگیز، “چیزی که آنها فکر می کردند؟” مطالعه شده است، مطالعه فتحی دهانی که فروید روزی در میدان داشت. بیش از حد استفاده از صحنه های بی رحمانه، صحنه های غیر ضروری سایه های تهاجم بر روی فیلم، قابل توجهی نادیده گرفته می شود.

شیطان مسیح
توماس اسک برگ می نویسد، هدایت می کند و بازیگران این فیلم را به عنوان واریار، یک مادر مادری و کشاورز مادام العمر، با زندگی خود تخریب می کند. او اکثریت ۳۳ سال خود را صرف مراقبت از مریض ساندن، بیمار مبتلا به فوقانی راست، مسیحی و مادری خود کرده است و تنها فرزند است که مزرعه خود را در حال اجرا می گذارد. یک قفل واقعی، تنها رسانه های جنسی او با مجموعه ای کوچک از مجلات بزرگسال بوده اند.

VIDAR THE VAMPIRE: یک افسار گریزناپذیر به نام HumanitySource: Epic Pictures Group
یک شب، زمانی که او دیگر نمی تواند برود، از عیسی مسیح می خواهد که به او کمک کند تا هرچه زودتر زندگی اش را تغییر دهد. عیسی (Brigt Skrettingland) در “رویای” به او نشان می دهد، زیرا هر دو عیسی و شیطان مخلوط شده است، یک پارادایم مذهبی است که در سراسر آن مورد بررسی قرار گرفته است. در مرحله اول از حمله شفاهی (بله بیش از یک است – خودتان را هشدار می دهید)، عیسی وی را مجبور می کند تا او را از طریق حمله شفاهی “او را بپذیرد”. روز بعد او از بیمار بیدار می شود و به معنای واقعی کلمه ناپدید می شود. مادرش به عنوان یک تلاش نهایی برای نجات جانش، او را به کلیسا منتقل می کند.

 • مطالب پربازدید مشابه

 • منو


  help
  buy-account

   

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  برای دانلود از سایت نیاز به تهیه اشتراک ویژه می باشد. برای خرید اشتراک ویژه کلیک کنید